Курсанти навчального центру ВМС ЗС України склали присягу на вірність українському народові

17 Лис 2018 ID:3373 Переглядів:565

17 листопада у Навчальному Центрі ВМС ЗС України в місті Миколаєві відбувся урочистий захід – складання військової присяги на вірність українському народові військовослужбовцями строкової служби.

Цей особливий для кожного курсанта день, який, безумовно, назавжди закарбується в їхній пам’яті. Перед обличчям своїх батьків і родичів, були сказані головні слова у житті військовослужбовця – слова присяги на вірність народу України.

Захід відвідав заступник командувача ВМС СЗ України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Він привітав усіх присутніх від імені командувача ВМС ЗС України та колективу національного флоту і наголосив, – Кожен з військовослужбовців має розуміти, присяга – це не просто слова, а клятва, яку кожен дає раз у житті.

Також контр-адмірал Олексій Неїжпапа подякував батькам військовослужбовців, за те, що виростили достойних синів і підтримали їх у рішенні служити у Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

Стрічка новин