Курсанти Інституту ВМС, які проходять стажування на румунському вітрильнику «MIRCEA», зайшли в порт Брест

10 Чер 2019 ID:4317 Переглядів:1 422

Нагадаємо, що з 5 травня для курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» старшини 2-ї статті Романа Буяра та старшини 2-ї статті Михайла Бричкаря розпочалася інтенсивна морська практика на борту навчального корабля Військово-Морських Сил Румунії «MIRCEA».

Стажування проходить відповідно до програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) та за підтримки Міністерства оборони Румунії.

Перебуваючи з візитом у Бресті, де розміщується найважливіший військовий порт Франції на Атлантичному океані, наші курсанти мали змогу відпочити від багатомильного морського походу через Середземне море та Атлантичний океан.

Українські моряки разом з іншими членами екіпажу вітрильника відвідали музеї, пам’ятні та історичні місця цього мальовничого міста. Зокрема, відвідали з екскурсією важливі фортифікаційні споруди часів середньовіччя сторожову башню Тунг Тангі, а також Форт Бертамью. Крім того, на запрошення французьких моряків нашим курсантам вдалось побувати у військово-морській базі ВМС Франції на Атлантичному океані.

Головна мета навчальної практики на борту корабля ВМС Румунії ‒ практичне вдосконалення морської підготовки та ознайомлення з організацією корабельної служби за стандартами НАТО.

Під час морської практики українські курсанти-моряки щоденно відпрацьовують питання несення вахтової служби на головному командному пункті корабля, взаємодіють з іншими членами екіпажу вітрильника під час навчань з тактичного маневрування, разом з штурманами розробляють курс корабля, проходять складні морські райони основних шляхів цивільного судноплавства.
Вдосконалюють навички навігації, організації служби в морі та у пункті базування, тренуються у складі корабельних бойових розрахунків, відпрацьовують питання боротьби за живучість корабля. Окрім цього, курсанти вдосконалять свої знання з теорії та практики судноводіння, а також англійської мови та морської термінології НАТО.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Одеса)

Стрічка новин