Командувач ВМС ЗС України провів зустріч з керівництвом частин корабельно-катерного складу

6 Сер 2020 ID:7352 Переглядів:6 238

Нещодавно, на базі однієї з військових частин, яка розташована в місті Одеса, Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа зустрівся з керівництвом частин корабельно-катерного складу національного флоту. Метою заходу було обговорення поточного стану справ, вироблення стратегії з покращення організації корабельної служби, бойової підготовки, технічного стану озброєння та військової техніки.

У ході зустрічі, керівництвом ВМС було проведено детальний аналіз стану справ зазначених підрозділів з питань стану бойової підготовки, повсякденної організації корабельної служби, укомплектованості особовим складом, морально-психологічний стану тощо. Особливу увагу було приділено питанням удосконалення професійного рівня підготовки, підтримання озброєння та військової техніки у належному стані та організації допуску до виходу в море і виконання бойових вправ. Командувач Військово-Морських Сил визначив основні шляхи у покращенні організації корабельної служби, бойової підготовки та технічного стану корабельно-катерного складу.

– Рівень підготовки командира, як і його особового складу відіграє одну з головних ролей під час виконання завдань за призначенням і ми повинні зробити все необхідне щоб підтримувати його на високому рівні, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Для кожного військовослужбовця захист своєї родини, своїх рідних, та свого народу – це головне. Тому ми повинні мати таку систему захисту, щоб українське суспільство почувало себе під надійним захистом, – додав він.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських

Сил Збройних Сил України

 

Стрічка новин