Командувач українських ВМС відвідав низку підприємств оборонної промисловості Турецької Республіки

19 Жов 2020 ID:7905 Переглядів:31 459

Командувач українських ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа відвідав низку підприємств оборонної промисловості Турецької Республіки в складі делегації Міністерства оборони України на чолі із Міністром оборони України Андрієм Тараном. Одна з зустрічей відбулася на виробничій базі компанії-виробника безпілотних авіаційних систем Baykar Savunma.

Візит відбувся з метою впровадження подальших кроків у розвитку взаємодії з іноземними партнерами. Захід пройшов в рамках підписання міждержавних домовленостей щодо розвитку військо-технічної співпраці між Україною та Турецькою Республікою.

Довідково: У рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини, Міністр оборони України Андрій Таран та голова Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір підписали Меморандум про наміри між Міністерством оборони України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Турецької Республіки про проекти в галузі оборонно-промислових проектів. У документі окреслюються наміри сторін започаткувати й імплементувати спільні проекти з будівництва бойових кораблів, БПЛА та всіх видів турбінних двигунів.

Також Міністр оборони України Андрій Таран та Міністр національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акар підписали Рамкову військову угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки. Вона створює правові засади для розширення та поглиблення чинного українсько-турецького співробітництва у сфері оборони, а також визначає порядок такої співпраці.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України

Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин