Команда ВМС ЗС України посіла перше місце у чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту

12 Вер 2019 ID:4992 Переглядів:599

З 10 по 12 вересня 2019 року у м. Нікополь Дніпропетровської області на базі однієї з військових частин пройшов 27-й чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту. У змаганнях приймали участь 7 команд, які представляли Військово-Морські Сили, Повітряні Сили, Сухопутні війська, Озброєння, Тил Збройних Сил України, Головне управління оперативного забезпечення, а також Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського.

У програму змагань увійшли такі вправи як подолання 100 – метрової смуги перешкод, підйом на 4-й поверх за допомогою штурмового обладнання, пожежна естафета та бойове розгортання від пожежного автомобіля. Військові продемонстрували високий рівень злагодженості, фізичної підготовки, витримки та майстерності у пожежно-рятувальній справі, адже саме ці критерії є необхідним під час виконання завдань в екстремальних ситуаціях.

За умовами заходу, учасників оцінювала спеціальна комісія  до складу якої увійшли представники органів пожежної безпеки Збройних Сил України. Так, за результатами змагань цього року почесне перше місце посіла збірна команда Військово-Морських Сил ЗС України.

Командування національного флоту щиро вітає наших військових зі здобутою  перемогою та дякує за відданість своїй справі.

Стрічка новин