Командири підрозділів ВМС ЗС України вдосконалили знання за всіма напрямками підготовки
Практичними заняттями завершилися навчально-методичні збори з організації та порядку забезпечення процесу підготовки частин і підрозділів Військово-Морських Сил ЗС України, до яких залучалися командири бригад, полків та їм рівних. Під час заходу було проведено загальний курс з усіх напрямків та дисциплін, які входять до навчальної програми військовослужбовців українських ВМС.
Основна увага приділялася оперативному мистецтву, організації розвідки, зв’язку, тактичній медицині, морально-психологічному забезпеченню. Зокрема, командири підрозділів удосконалили навички планування застосування підпорядкованих сил, новітніх зразків техніки радіоелектронної боротьби та безпілотних літальних апаратів, засобів інженерного озброєння. Крім того, учасникам продемонстрували зразкову організацію управління вогнем на прикладі артилерійської батареї, медичну евакуацію постраждалого, алгоритм надання першої медичної допомоги, порядок здійснення загальновійськової підготовки особового складу в навчальному центрі Військово-Морських Сил ЗС України.
Командири підрозділів ознайомилися з новітніми технічними засобами, методологією та підходами до організації навчального процесу. По завершенню усі присутні пройшли тестування і склали заліки.

 
Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.