У ВМС ЗС України з командирами військових частин проводять навчально- методичні збори
У Військово-Морських Силах ЗС України з командирами бригад, полків та їм рівних проходять навчально-методичні збори з організації та порядку забезпечення процесу підготовки частин і підрозділів. Метою заходу є доведення вимог керівних документів щодо організації служби військ, впровадження нових норм та систем забезпечення, обмін досвідом щодо застосування частин та підрозділів під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки і оборони на території Донецької і Луганської областей, обговорення проблемних питань та ймовірних шляхів їх вирішення.Збори передбачають проведення як теоретичних, так і практичних занять.
Командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, звертаючись до особового складу, зазначив, що командири підрозділів повинні з максимальною відповідальністю ставитися до прямих обов’язків, розуміти свою роль та місце, бути командиром і лідером.
- Всю увагу треба скерувати на розбудову системної конструктивної роботи, що має проводитися на постійні основі. Показувати роботу потрібно не звітами, а фактичними показниками, - наголосив керівник виду ЗС України і поставив завдання щодо проведення жорсткої політики по відношенню до будь-яких проявів порушень з боку військовослужбовців
Варто зазначити, що загалом збори призначені для поліпшення практики адміністрування управління військовими підрозділами, які входять до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.