У Військово-Морських Силах тривають збори з командирами кораблів та катерів
У Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочались збори з командирами кораблів та катерів. До участі у заході також залучені командири і начальники штабів військово-морських баз, бригад та військових частин. Метою зборів є доведення єдиних вимог щодо методики підготовки і допуску до самостійного управління кораблем (катером, судном) та обмін досвідом щодо дій командира і екіпажу при виникненні позаштатних ситуацій під час виконання кораблями поставлених завдань.
Перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов, звертаючись до присутніх, наголосив на відповідальності командирів і начальників при прийнятті управлінських рішень, постійної  роботи з підвищення професійного рівня, вміння працювати з особовим складом, а також  ефективного застосування ввірених сил і засобів.
В ході зборів обговорюються питання щодо порядку підготовки та допуску посадових осіб до самостійного управління кораблем (катером, судном), організації несення бойових та спеціальних чергувань, водолазних спусків, забезпечення живучості корабля, організація експлуатації морських засобів навігації, існуючі проблемні питання та шляхи їх вирішення
Учасникам зборів доведені основні вимоги керівних документів з бойової та мобілізаційної готовності.
 
Прес-центр Командування Військово-Морських Сил ЗС України.