Командування ВМС ЗС України зустрілося з молодими офіцерами
В Одесі представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України зустрілися з більш як 120-ма молодими офіцерами національного флоту - випускниками вищих військових навчальних закладів випуску 2017 року та офіцерами призовниками призову цього ж року.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко, відкриваючи захід, відзначив успіхи у діяльності флоту, розповів присутнім про заходи реформування, що тривають у Військово-Морських Силах ЗС України, про перспективи розвитку та наголосив на важливій ролі молодих офіцерів.
Ми приділяємо велику увагу питанню набуття відповідних спроможностей кожним новоприбулим офіцером, робимо усе можливе щоб їх становлення на посадах проходило якомога швидше, - розповів командувач виду Збройних Сил України. - Якщо молодий офіцер з початку офіцерської кар'єри буде бачити напрямок діяльності та етапи свого становлення, то я впевнений що це буде на користь, як офіцеру так і Військово-Морським Силам України в цілому.
За словами командувача національного флоту основна ідея таких зборів це показати молодим офіцерам перспективи їх майбутнього, як складової офіцерського корпусу національних ВМС, допомогти їм підвищити свій фаховий рівень, та вирішити можливі проблемні питання.
Ми не ховаємо свої проблеми, ми хочемо щоб усі проблемні питання були викладені на суспільне обговорення, тому ми спілкуємся з кожним молодим офіцером щоб визначити ці питання та зрозуміти які є шляхи їх вирішення, - зазначив віце-адмірал Ігор Воронченко.
Крім того, підчас заходу було обговорено проблемні питання щодо правового та соціального захисту військовослужбовців.

Прес-цент Командування 
Військово-Морських Сил 
ЗС України