У Військово-Морських Силах ЗС України підвели підсумки організації морально-психологічного забезпечення у 2017 році
30 листопада, у Одесі в Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України в ході службової наради проаналізували підсумки організації морально-психологічного забезпечення, стану правопорядку та профілактики правопорушень. До наради залучалися заступники командирів з морально-психологічного забезпечення військових частин та кораблів флоту.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко, відкриваючи нараду, наголосив на важливій ролі офіцерів з морально-психологічного забезпечення в діяльності військових колективів. Керівник виду Збройних Сил України відзначив успіхи у діяльності флоту, які досягнуті у значній мірі і завдяки якісній організації роботи з людьми. Разом з тим, він проаналізував причини недоліків, які ще мають місце у роботі окремих офіцерів-керівників. Командувач ВМС розповів присутнім про заходи реформування, що тривають у Військово-Морських Силах ЗС України, наголосивши при цьому, що 2018 рік в цьому відношенні для флоту стане визначальним.
У заході також взяв участь начальник Південного територіального управління військової служби правопорядку у Збройних Силах України полковник Сергій Трачук, який довів до військових моряків статистику щодо стану правопорядку на кораблях і у військових частинах та завдання щодо профілактики правопорушень серед підлеглих.
Заступникам командирів військових частин з морально-психологічного забезпечення також доведено вимоги керівних документів та поставлено завдання на 2018 рік.

(Перегляд та завантаження фото з галереї)