Морські піхотинці ВМС ЗС України в Румунії взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”
Близько 30 морських піхотинців Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”, яке проходило на полігоні Бабадаг у Румунії. Основною метою заходу було проведення бойового злагодження десантно-штурмового взводу в складі багатонаціональної роти
Детальніше
Забезпечення зв’язку між армією та цивільним населенням
В іноземних ЗМІ військового напрямку зараз багато пишуть щодо нової теорії ведення бойових дій в так званих доменах. Їх є п’ять – повітря, вода, суходіл, кібернетичний та космічний простір. Останні п’ять років обговорюється введення нового домену – цивільного середовища. Під час бойових дій і у 20 сторіччі, і раніше, на місцеве населення уваги не звертали. Проте зараз, у часи гібридної війни, залучення цивільних стало вкрай важливим.
Детальніше
Центр підготовки сержантів ВМС ЗС України: інструкторів навчають за участі представників ЗС Канади
У Миколаєві триває підготовка сержантського та старшинського складу ЗС України за участі інструкторів ЗС Канади. Захід проходить на базі Центру підготовки сержантського складу Військово-Морських Сил ЗС України в рамках Об'єднаної групи з підготовки – Україна. Основною метою візиту іноземних інструкторів є надання організаційної та дорадчої допомоги у проведенні занять.
Детальніше
Артилерійський підрозділ ВМС ЗС України провів заняття зі спеціальної підготовки
В одному з артилерійських підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшли заняття зі спеціальної підготовки з бойовими розрахунками обслуг. Мета заходу - відпрацювання дій реактивної артилерійської батареї в обороні, підвищення навичок особового складу та злагодження дій під час оборонного бою.
Детальніше
У бригаді морської піхоти ВМС ЗС України стартував збір з підвищення кваліфікації фахівців повітряно-десантної служби
У бригаді морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що на Миколаївщині, стартував збір з підвищення кваліфікації фахівців повітряно-десантної служби. Курси підготовки до здійснення стрибків з парашутними системами спеціального призначення розраховані на три тижня і проводяться з визначеним особовим складом.
Детальніше
Артилеристи українських ВМС провели тактичні навчання з бойовою стрільбою
Артилеристи Військово-Морських Сил ЗС України на одному з полігонів Миколаївщини провели тактичні навчання з бойовою стрільбою. Метою заходу була підготовка підрозділу до самостійних дій при веденні оборонного бою, підтримання постійної готовності до виконання навчально-бойових завдань у складі підрозділу в складній обстановці з урахуванням досвіду антитерористичної операції, виховання високих морально-бойових якостей, уд
Детальніше
Мешканці Сарати зустріли захисників України
У селищі міського типу Сарата Одеської області відбулися урочистості, присвячені поверненню до пункту постійної дислокації підрозділів Військово-Морських Сил ЗС України, які виконували завдання у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
Детальніше
У ВМС ЗС України тривають заходи щодо приведення системи управління відповідно до стандартів НАТО
У Військово-Морських Силах ЗС України тривають заходи щодо приведення системи управління відповідно до стандартів НАТО. Особовий склад підрозділів, які функціонуватимуть у складі національного флоту, згідно нової організаційної структури вже розпочали курсову підготовку. На даний час курс проводиться з оперативних, адміністративних питань та питань всебічного забезпечення і підготовки військ (сил).
Детальніше
Курсанти проходять стажування на кораблях та у військових частинах ВМС ЗС України
Курсанти третього курсу відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” проходять стажування  на кораблях та у військових частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Основною метою даного етапу навчання є удосконалення набутих знань і вмінь, набуття курсантами практичних навичок під керівництвом досвідчених фахівців бойових части
Детальніше
Віце-адмірал Ігор Воронченко: “Підняття бойового потенціалу корабельного складу є одним із наших основних пріоритетів”
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко провів зустріч з командним складом кораблів і катерів. Керівник виду Збройних Сил України обговорив з військовими моряками сьогодення національного флоту, детально розповів про вирішення соціально-побутових питань, кадрове забезпечення і основні напрямки розвитку.
Детальніше