Завдання групи цивільно-військового співробітництва Військово-Морських Сил ЗС України
Цивільно-військове співробітництво – структура, що була створена у ЗС України на вимогу часу у 2015 році. Діяльність Управління цивільно-військового співробітництва охоплює не лише зону проведення АТО, а й провадить відповідну роботу і в місцях постійної дислокації частин й підрозділів ЗС України. Віднедавна, група цивільно-військового співробітництва була створена і у ВМС ЗС України.
Детальніше
Делегація Військово-Морських Сил ЗС України здійснила візит до Турецької Республіки
У період з 5 по 7 грудня делегація Військово-Морських Сил ЗС України на чолі з начальником штабу – першим заступником командувача ВМС ЗС України капітаном 1 рангу Романом Гладким здійснила візит до Турецької Республіки. В ході візиту було проведено зустріч представників українських ВМС з начальником штабу ВМС Турецької Республіки та засідання з питань військового співробітництва.
Детальніше
Військово-Морські Сили ЗС України провели спільні тренування типу PASSEX з есмінцем ВМС США “Джеймс Уільямс”
2 грудня у Чорному морі Військово-Морські Сили ЗС України спільно з есмінцем ВМС США “Джеймс Уільямс” провели тренування типу PASSEX. Від українських ВМС до заходів залучалися 2 вертольоти Ка-27.
Мета заходу полягала у відпрацювання взаємодії з кораблями країн-партнерів відповідно до стандартів НАТО, підвищенні рівня взаємосумісності та поглибленні співпраці.
Детальніше
Візит корабля ВМС Французької Республіки до порту Одеса
У період з 30 листопада по 4 грудня 2017 року до порту Одеса здійснив візит фрегат ВМС Французької Республіки “Гєпратт”. Під час заходу було проведено протокольні зустрічі з представниками Командування ВМС ЗС України та Одеської міської ради. Члени екіпажу мали можливість ознайомитись з визначними місцями нашого міста та відпочити.
Детальніше
У Військово-Морських Силах ЗС України підвели підсумки організації морально-психологічного забезпечення у 2017 році
30 листопада, у Одесі в Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України в ході службової наради проаналізували підсумки організації морально-психологічного забезпечення, стану правопорядку та профілактики правопорушень. До наради залучалися заступники командирів з морально-психологічного забезпечення військових частин та кораблів флоту.
Детальніше
В порт Одеси з візитом прибув корабель ВМС Французької Республіки
Фрегат Військово-Морських Сил Французької Республіки «Гєпратт» прибув 30 листопада, з візитом в порт Одеси. Програмою візиту передбачені протокольні зустрічі делегації французького корабля у Командуванні Військово-Морських Сил Збройних Сил України та у міській раді Одеси. На екіпаж фрегата «Гєпратт» чекає культурна програма, зокрема, оглядова екскурсія по місту.
Візит корабля триватиме до 3 грудня.
Детальніше
В окремій бригаді морської піхоти відбулась перша презентація посібника з військового лідерства для підрозділів морської піхоти
"ВЕСТИ! БОРОТИСЯ! ПЕРЕМАГАТИ" - саме цими словами і розпочалася презентація. Командир бригади полковник Дмитро Делятицький у виступі під назвою "Морська піхота України сьогодні: завдання та структурні траснформації" довів особовому складу питання, пов’язані з майбутнім реформуванням морської піхоти.
Детальніше
«Жодна прибережна країна не буде суверенною, якщо не матиме і не розвиватиме свої Військово-Морські Сили» - віце-адмірал Воронченко
Захист суверенітету і національних інтересів України на Чорному і Азовських морях, охорона критичної інфраструктури на узбережжі і море-господарчого комплексу України, забезпечення безпеки і свободи судноплавства є головними завданням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, відновлення яких зараз триває завдяки народу України
Детальніше
У ВМС ЗС України проведено збори з представниками кадрових органів
У Військово-Морських Силах Збройних Сил України проведено одноденні збори з представниками кадрових органів військових частин національного флоту. Під час заходу було розглянуто документи, що регламентують проходження військової служби у Збройних Силах України, обговорено питання укомплектованості особовим складом ВМС, стан мобілізаційно-кадрової роботи, обліку особового складу та інші, не менш важливі, питання.
Детальніше
До порту Одеси з візитом прибув корабель ВМС США
29 листопада, до порту Одеси з візитом прибув корабель ВМС США  USS James E. Williams (DDG-95). Візит триватиме до 2 грудня.
У Командуванні ВМС ЗС України надають важливого значення візиту американського корабля, і розцінюють його як продовження підтримки збоку ВМС США.
Детальніше