У Одесі підбили підсумки річної діяльності вербувального центу ВМС ЗС України
У Одесі підбили підсумки діяльності вербувального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який було створено рік тому з метою допомоги бажаючим проходити службу в лавах українських ВМС у виборі правильної професійної направленості та надання відповідних рекомендацій. В урочистому заході взяли участь представники одеських обласного і міського центрів зайнятості, військових комісаріатів, та військових частин,  які безпосередньо допомагали у створенні та функціонуванні вербувального центру.
- Основним завданням створених нами у Одесі а пізніше і в Миколаєві вербувальних центрів ВМС ЗС України є якісний професійний відбір на військову службу за контрактом з можливістю подальшого навчання та кар'єрного росту військовослужбовців, - зазначив начальник управління персоналу – заступник начальника штабу Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олександр Шевченко. – У Одесі до вербувального центру протягом року звернулися понад 400 чоловік, ми провели відбір і надали відношення близько 300-м, і на сьогоднішній день вже проходять службу близько 150 чоловік, по інших кандидатах приймаються рішення, проводяться відповідні процедури, - додав представник командування українських ВМС. При цьому, за його словами, наголос робився на якість відбору, і сьогодні ми можемо сказати, що це ті люди, які виконують завдання у військових частинах ВМС ЗС України.
Як також повідомив капітан 1 рангу Олександр Шевченко, найважливішими критеріями відбору є стан здоров'я, у тому числі морально-психологічний стан, умотивованість до служби у Збройних Силах України.
На завершення заходу вручені грамоти і подяки представникам структур зайнятості та військовослужбовцям, які зарекомендували себе кращим вербувальниками.
 
Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил Збройних Сил України.