У Одесі підбили підсумки річної діяльності вербувального центу ВМС ЗС України
У Одесі підбили підсумки діяльності вербувального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який було створено рік тому з метою допомоги бажаючим проходити службу в лавах українських ВМС у виборі правильної професійної направленості та надання відповідних рекомендацій. В урочистому заході взяли участь представники одеських обласного і міського центрів зайнятості, військових комісаріатів, та військових частин,  які безпосередньо допомагали у створенні та функціонуванні вербувального центру.
Детальніше
У Миколаєві тривають збори резервістів
У Миколаєві на базі однієї із військових частин військ берегової оборони згідно плану розпочато роботу пункту прийому особового складу (ППОС). Процес прийому мобілізаційних ресурсів розподілено на етапи: зустріч та направлення на об’єднані пункти прийому мобілізаційних ресурсів, перевірка явки та прийом команд, розподіл офіцерів запасу, прапорщиків, сержантів та матросів запасу на посади. Після цього резервістів направляють у відділення екепірування та розташовують у наметовому містечку військової частини.
Детальніше
Морські піхотинці українських ВМС у Грузії візьмуть участь у багатонаціональному навчанні “Noble Partner – 2017”
Близько 30 військовослужбовців одного із підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбули до Грузії, де братимуть участь у багатонаціональному навчанні “Noble Partner – 2017”. Метою залучення вітчизняних морпіхів до цього заходу міжнародного співробітництва є набуття навичок спільних дій військовослужбовців у складі багатонаціонального підрозділу відповідно до стандартів НАТО. Українських військовослужбовців очолює капітан Іраклій Ковалевський.
Детальніше
У Чорному морі українські ВМС спільно з кораблями Великобританії, Туреччини та Румунії провели тренування типу PASSEX
У північно-західній частині Чорного моря українські ВМС спільно з кораблями Великобританії, Туреччини та Румунії провели тренування типу PASSEX. Есмінець “Дункан” (Королівські ВМС Великобританії), фрегати “Ілдирим” (ВМС Турецької Республіки), «Гетьман Сагайдачний» (ВМС ЗС України) та “Р. Фердінанд” (ВМС Румунії) практично відпрацювали спільні дії у складі групи надводних кораблів відповідно до стандартів НАТО,   підвищили рівень взаємосумісності.  
Детальніше
У Одесі українські та британські військові моряки провели спільні заняття на борту есмінця “DUNCAN”
У Одесі сьогодні, 25 липня, українські та британські військові моряки провели спільні заняття на борту есмінця “DUNCAN”. Кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) есмінець Королівських ВМС Великобританії “DUNCAN” і фрегат ВМС Туреччини “YILDIRІM” з 24 до 27 липня перебувають в порту Одеси з візитом в Україні.  Спільні з військовослужбовцями українських ВМС заняття з боротьби за живучість корабля та з проведення доглядових операцій – один із елементів програми перебування.
Детальніше
До США з метою обговорення питань співпраці у військово-морській галузі відбула делегація ВМС ЗС України
Сьогодні, 25 липня, до США відбула делегація на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Ігорем Воронченком. Метою візиту є обговорення питань співпраці у військово-морській галузі з членами Конгресу США, представниками Департаменту оборони США, командувачем ВМС США та іншими політиками і посадовими особами.
Детальніше
До порту Одеси з візитом в Україну прибули кораблі Постійної військово-морської групи НАТО       
До порту Одеси сьогодні, 24 липня, з візитом прибули кораблі  Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) – есмінець Королівських ВМС Великобританії “ DUNCAN ” і фрегат ВМС Туреччини “YILDIRІM”.
Детальніше
У Одесі та на Миколаївщині проведено церемонії закриття українсько-американського навчання «Сі Бриз-2017»
У Одесі а також на Миколаївщині сьогодні, 22 липня, проведено урочисті церемонії закриття українсько-американського навчання «Сі Бриз-2017», що тривало з 10 липня. Маневри відбулися за участі представників 16 країн, до них залучалися майже 3,5 тис. військовослужбовців, близько  30 кораблів, катерів та суден, 22 одиниці авіаційної техніки, близько 100  одиниць автомобільної та бронетанкової техніки.
Детальніше
Стан виконання заходів будівництва  і реконструкції військових  містечок.
Віце-адмірал Ігор Воронченко: «мене не задовольняє ситуація, коли не дотримуються терміни здачі  об’єктів інфраструктури»
Стан виконання заходів будівництва  і реконструкції військових  містечок, хід підготовки до зимового періоду 2017-2018 року проаналізовані в ході службової наради під головуванням командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Воронченка.
Детальніше