Морські піхотинці ВМС ЗС України в Румунії взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”
Близько 30 морських піхотинців Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”, яке проходило на полігоні Бабадаг у Румунії. Основною метою заходу було проведення бойового злагодження десантно-штурмового взводу в складі багатонаціональної роти
Детальніше
Забезпечення зв’язку між армією та цивільним населенням
В іноземних ЗМІ військового напрямку зараз багато пишуть щодо нової теорії ведення бойових дій в так званих доменах. Їх є п’ять – повітря, вода, суходіл, кібернетичний та космічний простір. Останні п’ять років обговорюється введення нового домену – цивільного середовища. Під час бойових дій і у 20 сторіччі, і раніше, на місцеве населення уваги не звертали. Проте зараз, у часи гібридної війни, залучення цивільних стало вкрай важливим.
Детальніше
Центр підготовки сержантів ВМС ЗС України: інструкторів навчають за участі представників ЗС Канади
У Миколаєві триває підготовка сержантського та старшинського складу ЗС України за участі інструкторів ЗС Канади. Захід проходить на базі Центру підготовки сержантського складу Військово-Морських Сил ЗС України в рамках Об'єднаної групи з підготовки – Україна. Основною метою візиту іноземних інструкторів є надання організаційної та дорадчої допомоги у проведенні занять.
Детальніше
Артилерійський підрозділ ВМС ЗС України провів заняття зі спеціальної підготовки
В одному з артилерійських підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшли заняття зі спеціальної підготовки з бойовими розрахунками обслуг. Мета заходу - відпрацювання дій реактивної артилерійської батареї в обороні, підвищення навичок особового складу та злагодження дій під час оборонного бою.
Детальніше
Новітній британський авіаносець Queen Elizabeth почав протікати 
У Великій Британії після зарахування до складу флоту почав протікати новітній авіаносець вартістю 3,1 млрд фунтів HMS Queen Elizabeth
Як повідомляє BBC, проблему виявили під час ходових випробувань корабля, протікання спричинено неякісним ущільнювачем валу гребного гвинта.
Детальніше
У бригаді морської піхоти ВМС ЗС України стартував збір з підвищення кваліфікації фахівців повітряно-десантної служби
У бригаді морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що на Миколаївщині, стартував збір з підвищення кваліфікації фахівців повітряно-десантної служби. Курси підготовки до здійснення стрибків з парашутними системами спеціального призначення розраховані на три тижня і проводяться з визначеним особовим складом.
Детальніше
Артилеристи українських ВМС провели тактичні навчання з бойовою стрільбою
Артилеристи Військово-Морських Сил ЗС України на одному з полігонів Миколаївщини провели тактичні навчання з бойовою стрільбою. Метою заходу була підготовка підрозділу до самостійних дій при веденні оборонного бою, підтримання постійної готовності до виконання навчально-бойових завдань у складі підрозділу в складній обстановці з урахуванням досвіду антитерористичної операції, виховання високих морально-бойових якостей, удосконалення навичок командування підрозділами у всіх видах тактичних дій.
Детальніше