Завдання групи цивільно-військового співробітництва Військово-Морських Сил ЗС України
Цивільно-військове співробітництво – структура, що була створена у ЗС України на вимогу часу у 2015 році. Діяльність Управління цивільно-військового співробітництва охоплює не лише зону проведення АТО, а й провадить відповідну роботу і в місцях постійної дислокації частин й підрозділів ЗС України. Віднедавна, група цивільно-військового співробітництва була створена і у ВМС ЗС України.
Детальніше
В Атлантичному океані зник підводний човен ВМС Аргентини
01:40, 18 листопада 2017
Останнє відоме місцезнаходження човна — бухта Сан Хорхе, що в 432 км від берега.
Підводний човен San Juan / REUTERS 
Детальніше
Делегація Військово-Морських Сил ЗС України здійснила візит до Турецької Республіки
У період з 5 по 7 грудня делегація Військово-Морських Сил ЗС України на чолі з начальником штабу – першим заступником командувача ВМС ЗС України капітаном 1 рангу Романом Гладким здійснила візит до Турецької Республіки. В ході візиту було проведено зустріч представників українських ВМС з начальником штабу ВМС Турецької Республіки та засідання з питань військового співробітництва.
Детальніше
Військово-Морські Сили ЗС України провели спільні тренування типу PASSEX з есмінцем ВМС США “Джеймс Уільямс”
2 грудня у Чорному морі Військово-Морські Сили ЗС України спільно з есмінцем ВМС США “Джеймс Уільямс” провели тренування типу PASSEX. Від українських ВМС до заходів залучалися 2 вертольоти Ка-27.
Мета заходу полягала у відпрацювання взаємодії з кораблями країн-партнерів відповідно до стандартів НАТО, підвищенні рівня взаємосумісності та поглибленні співпраці.
Детальніше
Візит корабля ВМС Французької Республіки до порту Одеса
У період з 30 листопада по 4 грудня 2017 року до порту Одеса здійснив візит фрегат ВМС Французької Республіки “Гєпратт”. Під час заходу було проведено протокольні зустрічі з представниками Командування ВМС ЗС України та Одеської міської ради. Члени екіпажу мали можливість ознайомитись з визначними місцями нашого міста та відпочити.
Детальніше
У Військово-Морських Силах ЗС України підвели підсумки організації морально-психологічного забезпечення у 2017 році
30 листопада, у Одесі в Командуванні Військово-Морських Сил ЗС України в ході службової наради проаналізували підсумки організації морально-психологічного забезпечення, стану правопорядку та профілактики правопорушень. До наради залучалися заступники командирів з морально-психологічного забезпечення військових частин та кораблів флоту.
Детальніше