Міжвідомча координація та взаємодія складових сил оборони.
Міжнародний досвід. Можливі шляхи реалізації


       В умовах зростання загроз в Азово-Чорноморському регіоні, а саме: невирішеність питань щодо розмежування державного кордону між Україною і Російською Федерацією в акваторії Азовського моря, територіальні претензії до України з боку РФ, у тому числі на виключну (морську) економічну зону та територіальне море, існуючих сучасних загроз безпеки на морі (тероризм, піратство, торгівля людьми,

Детальніше
Цивільно-військове співробітництво – як особлива діяльність у ВМС ЗС України
Починаючи з 2015 року в межах загальної структури Збройних Сил України, а також в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, розпочалося впровадження системи цивільно-військового співробітництва.
Для багатьох людей цей термін є незвичайним та новим, однак насправді він лише по-і
Детальніше
Перший далекий похід.
1994 року відбувся похід фрегата «Гетьман Сагайдачний» у Францію. Це був перший вихід українського корабля за межі Чорного моря і перший далекий похід в історії Військово-Морських Сил України.
Командиром корабля був капітан 3 рангу Сергій Настенко, командиром походу - капітан 1 рангу Юрій Шалит, досвідчені офіцери, які мали за плечима  великий досвід морської служби та далеких походів. Та й у складі самого екіпажу корабля було досить досвідчених офіцерів і мічманів.
Детальніше