Законодавча база щодо організації санаторно-курортного лікування:
Наказ Міністра оборони України № 333 від 26 травня 2014 року “Про затвердження Інструкції з організації обліку особового складу Збройних Сил України”.
Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, зареєстрований 03 листопада 2015 року за №739-VIII;
Постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року № 446 “Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками д

Детальніше
Попередження та профілактика укусів зміями та павуками. 
З настанням весняно-літнього потепління та протягом літнього періоду, як правило активність та агресія нападів бродячих тварин, змій, павуків та комах значно підвищується. За статистичними даними Державної санітарно-епідеміологічної служби України за останні три роки реєструвалося від 30 до 50 випадків укусів гадюками та понад 100 випадків укусів павуками, летальних випадків не зафіксовано.
Детальніше

Санаторно-курортне лікування військовослужбовців  Військово-Морських Сил Збройних Сил України та членів їх сімей
Санаторно-курортні заклади Міністерства оборони України
На сьогодні у складі Міністерства оборони України залишилось тільки три санаторно-курортні заклади і одне санаторне відділення загальною штатною місткістю на 1400 ліжок. Фактично розгорнуто (у зв’язку з необхідністю проведення капітального ремонту корпусів) — 1085 ліжок, в тому числі:

Детальніше