Реалізація військовослужбовцями права на свободу світогляду і віросповідання.
Зміст права на свободу світогляду і віросповідання визначається безпосередньо у ст. 35 Конституції України, де зазначено, що це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноосібно чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Детальніше
Забезпечення громадянських прав і свобод військовослужбовців.
Гарантії громадянських прав і свобод військовослужбовців в Україні – це закріплені в Конституції та гарантовані державою можливості, які дозволяють вибирати вид своєї поведінки, користуватися представленими благами для задоволення своїх особистих і суспільних потреб та інтересів особам, які проходять військову службу. Вони регулюють важливі життєві зв’язки військовослужбовців з державою.
Детальніше
Порядок отримання статусу учасника бойових дій
Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 (далі -Порядок).
Відповідно до вказаного Порядку рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається:
Детальніше
Пільги для учасників бойових дій
Пільги учасникам бойових дій надаються відповідно до статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Серед них, зокрема, такі:
Детальніше

Психологічне формування поведінки щодо військових та цивільних осіб супротивника

         Наявність боєприпасів в армії вимагає жорсткого контролю за їх використанням. Військові на війні постають «господарями життя і смерті», і якщо вони не готові до такої ситуації, інколи доходить до зловживань.  Тому, необхідно в рамках підготовки до бойових дій попередити військових щодо т.зв. «сірої» і «чорної» зон поведінки під час війни та детально познайомити їх з етичними принципами війни. 

Детальніше

Психологічна підготовка до агресивної поведінки та застосування бойової сили”.

         Хоча про це непопулярно говорити, проте поле бою для людини є місцем найбільш жахливих з можливих подій.  Треба усвідомлювати, що цілковитої готовності військових до того, що їх чекає на війні, передбачити та забезпечити неможливо.  Водночас, чим краще підготовлений солдат, тим краще він виконуватиме бойові завдання, а ці завдання передбачають можливість поранення і вбивства супротивника. Потрапляючи на війн

Детальніше

Агресія (від лат. aggressio - напад) - емоційно забарвлене жорстке цілеспрямований напад. Бажання і готовність завдати шкоди, вдарити, знищити.

Агресивна поведінка - одна з форм реагування на різні несприятливі у фізичному і психічному відношенні життєві ситуації, що викликають стрес, фрустрацію і тому подібні стану. Але агресія зовсім не обов'язково є формою реагування, нерідко це усвідомлений вибір людини.

Детальніше