Морські піхотинці ВМС ЗС України в Румунії взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”
Близько 30 морських піхотинців Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1”, яке проходило на полігоні Бабадаг у Румунії. Основною метою заходу було проведення бойового злагодження десантно-штурмового взводу в складі багатонаціональної роти , вдосконалення навичок управління вогнем відділень та взводом, відпрацювання різних видів тактичного маневрування.
Міжнародні навчання проходили в два етапи - стрільба в складі відділення з подальшим переходом у наступ і наступ взводу з ходу з бойовою стрільбою, із залученням артилерії. За словами командира багатонаціогального батальйону підполковника Сiprian Balica, морські піхотинці ВМС ЗС України справилися з поставленим завданням на відмінно.
Окрім визначених у меті елементів взаємодії учасники навчання ознайомилися з різними видами стрілецької зброї ЗС США і Румунії, а також тактико-технічними процедурами НАТО щодо проведення занять з бойовою стрільбою, яку застосували під час відпрацювання дій на вогневій ділянці “відділення в наступі” та “взвод у наступі”.
Важливість участі представників українських ВМС у багатонаціональному навчанні “Платинум Ігл – 2018-1” в рамках підготовки сил “Ротаційних сил Чорноморського регіону” визначається необхідністю підтримання і розвитку військового співробітництва зі збройними силами країн-членів та країн-партнерів НАТО, удосконалення професійних навиків та набуття необхідного рівня взаємосумісності, ознайомлення і відпрацювання тактико-технічних процедур за стандартами Північноатлантичного Альянсу. (Перегляд та завантаження фото з галереї)
 
Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.