Початок нового навчального року в окремій бригаді морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України
У Військово-Морських Силах ЗС України розпочався новий навчальний рік. Традиційно, урочисті заходи з цієї нагоди відбулися і в окремій бригаді морської піхоти українських ВМС. День розпочався шикуванням особового складу, винесеням бойового прапора та постановкою завдань керівним складом на 2018 рік.
На відкриття нового навчального року до військової частини прибув командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. У своєму виступі він наголосив на важливості участі впродовж чотирьох років підрозділів морської піхоти в антитерористичній операції на території Донецької і Луганської областей, відзначив спроможності та елітність українських морпіхів. Керівник виду ЗС України розповів про плани щодо залучення до бойового злагодження підрозділів морської піхоти на базі Міжародного центру миротворчості та безпеки під керівництвом інструкторів НАТО, про участь у міжнародних навчаннях на 2018 рік, де захисники України зможуть поділитися своїм бойовим досвідом з представниками країн-членів та країн-партнерів Північноатлантичного альянсу та перейняти знання і навички іноземних колег.
Під час постановки завдань на новий навчальний рік, віце-адмірал Ігор Воронченко побажав особовому складу тримати ту планку, яку вони вже встановили, і своєю наполегливістю та рішучістю йти до мети та досягати нових вершин.
Після завершення шикування, весь особовий склад бригади був залучений до планових занять по заходах безпеки на навчальних місцях.
(Перегляд та завантаження фото з галереї)