Компанія Thales розробила COMTICS, першу в світі систему судноплавного розподілу такого роду, яка пропонує широкий спектр операційних послуг у високо захищеному середовищі.
COMTICS - це мультимедійний комунікатор, що нагадує смартфон, який дозволяє військовослужбовцям морського флоту постійно рухатись на кораблі та підключатися до всіх видів військових радіостанцій. COMTICS надає послуги, починаючи від передачі відео та передачі даних до веб-перегляду та соціальних мереж, якщо це дозволяє операційна ситуація, і можливість спілкуватися з колегами.
Thales розробив COMTICS на основі своїх рішень Морського голосу за IP (NGIN) та волоконно-оптичної комунікаційної мережі (FOCON IP), які повністю перевірені на морі і були прийняті на сьогоднішній день 15 флотами.
Компанія COMTICS пропонує найвищий рівень захисту ІТ-інфраструктури, розробленою відповідно до конкретних вимог кожного замовника, і використовує комбінацію фахівців з кібербезпеки Thales та поглиблене розуміння морського середовища. Щоб забезпечити доступність послуг навіть у випадку бойової шкоди, COMTICS побудована на резервній архітектурі все-IP для забезпечення безперервності операцій.
Система може підтримувати до 3000 одночасних дзвінків. Він надійний, надійний, міцний, щоб протистояти суворості морського середовища і масштабуватися до всіх типів і розмірів судин. Завдяки інтуїтивно зрозумілим інтерфейсам він швидко навчається та простий у використанні, і вся установка може бути встановлена ​​протягом декількох тижнів у рамках застарілого оновлення системи.
Завдяки поширенню ключових нових програм та послуг для військовослужбовців військово-морського флоту, COMTICS забезпечує більшу мобільність на борту судна, підтримує зміни в способі використання пристроїв зв'язку та підвищує ефективність роботи.