Шведський виробник АІС виробляє АІС приймачі для підводних човнів флоту США
Оборонний підрядчик США Lockheed Martin обрав Шведську компанію-виробника системи автоматичної ідентифікації (AIS), щоб доставити ці АІС системи на підводні човни ВМС США Virginia-class.
Після початкового замовлення в 2014 році, голова шведської компанії 20 грудня оголосив про розширення контракту для поставки їхнього AIS RX PRO спеціального приймача.
Lockheed Martin буде використовувати приймач для Virginia-class підподних човнів BLQ-10 системи – електронна система підтримки для операцій у відкритому океані та прибережних водах.
BLQ-10 система забезпечує можливості автоматизованого перехоплення, у тому числі виявлення, класифікацію, локалізацію та ідентифікацію радарів та сигналів радіостанцій.
True Heading’s AIS RX PRO створено спеціально з можливістю отримання даних АІС. Для ВМС це кращий спосіб мати безпечні засоби, щоб побачити весь трафік AIS, що передається в межах зони покриття і можуть навіть перехоплювати  адресні повідомлення між станціями АІС на кораблях, літаках і наземних станцій.
"Ми маємо честь бути в змозі продовжувати пропонувати наші АІС приймачі для таких відомих клієнтів", сказав Генеральний директор Anders Bergström " True Heading постійно прагне виробляти продукти найвищими характеристиками  за економічно ефективною й конкурентоспроможною ціною. Мати повторне замовлення такого масштабу є свідченням наших інновацій та надійності."