Завершується перший місяць проекту #ВідроджуємоРазомІсторіюВМС, #ВМСУкраїниДеньЗаДнем, отже час підбити перші підсумки та поділитися планами на майбутнє.

З кількості переглядів і коментарів можна зробити висновок, що наш проект ще далекий від досконалості, але вже став для Вас цікавим. Дякуємо за коментарі та пропозиції, значна частина з них вже врахована або буде врахована у подальшому.

Зважаючи на зацікавленість наших дописувачів, ми плануємо більш розгорнуто показати історію кораблів, які у різні часи ходили і продовжують ходити під українським Військово-Морським Прапором. Ще одним з напрямків розвитку проекту стане історія наших військових частин. Одразу зазначимо, що дата виходу інформації не завжди буде співпадати з річним святом корабля чи військової частини.

Також ми плануємо більш детально розповідати про людей, чия доля пов’язана з українським військовим флотом або пунктами базування сил у різні часи. Важливість цього напрямку пов’язана з тим, що про значну частину військових і політичних діячів, особливо тих, хто має відношення до флоту, ми знаємо дуже мало, а отже при їх оцінці керуємося відомими нам фактами їх біографії у певні часи, не враховуючи об’єктивні обставини, а також те, що було до і після широковідомих подій. Не нав’язуючи оцінки героя або зрадника (за виключенням тих, які скоїли злочини), ми пропонуватимемо Вам їх біографії, а Ваші оцінки розраховуємо побачити у коментарях. Як правило, розповіді про історичні постаті будуть прив’язані до дати їх народження.

Ще раз запрошуємо до співпраці, дуже потребуємо Вашої допомоги у фактах, фотографіях, графіках, схемах, усьому, що допоможе відроджувати разом історію національних ВМС.