Ворог оголосив про псевдо-гуманітарні маршрути у Чорному морі для цивільного судноплавства

27 May 2022 ID:5535 Переглядів:408

рф оголосила про начебто безпечні маршрути у Чорному морі для цивільного судноплавства. Намагання подати себе з гуманної сторони лише є маніпуляцією. С перших днів повномасштабного вторгнення рф зробила зоною бойових дій північно західну частину Чорного моря та Азовське море, в порушення норм безпеки цивільного судноплавства та міжнародного гуманітарного права здійснювала обстріли іноземних цивільних суден.

 

– Ми не будемо виконувати вигаданих правил країни-агресора, підлого вбивці та мародера. Україна є незалежною, демократичною і правовою державою, яка дотримується норм міжнародного права у тому числі міжнародного Морського права, – наголосив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

 

Дійсно безпечними маршрутами, можуть бути лише ті, які узгоджені міжнародними договорами, де гарантами безпеки виступають цивілізовані країни.

 

– Ми не граємо по підступним правилам ворога, який кожен день намагається знищити нас та нашу економіку, блокуючи судноплавство та обстрілюючи цивільну інфраструктуру. Які б “гуманітарні” ярлики вони на себе не чіпляли, світ побачив справжнє лице рф, – наголосив командувач ВМС ЗС України.

Стрічка новин