Військовослужбовці флоту пройшли стажування на корветі Турецької Республіки типу “ADA MILGEM”

2 Nov 2021 ID:4589 Переглядів:563

Відповідно до Переліку заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь в практичному стажуванні на кораблі Військово-Морських Сил Збройних Сил Турецької Республіки типу “ADA MILGEM” TCG “Kinaliada”.

Під час стажування офіцери ознайомилися з бойовою та повсякденною організацією корабельної служби, будовою та

основними технічними засобами корабля, системами, що забезпечують живучість та непотоплюваність “ADA MILGEM”. Військові опановували прийоми та способи керування корветом в різних умовах плавання та під час маневрування, як одиночним кораблем так і в складі з’єднання.

Подібні заходи сприяють підвищенню спроможностей національного флоту на шляху впровадження стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року між Міністерством оборони України та турецькою компанією “STM” укладено зовнішньоекономічний контракт на будівництво корабля класу “корвет”. У вересні 2021 року за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулась урочиста церемонія закладки кіля корабля.  Згідно графіку будівництва з квітня 2022 року починається встановлення обладнання та технічних засобів на корабель в Турецькій Республіці. До кінця 2022 року планується переміщення корвету з його подальшою добудовою на підприємствах суднобудівної галузі України.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин