Військовослужбовець національного флоту посів перше місце на конкурсі офіцерів-психологів ЗСУ

15 Nov 2021 ID:4711 Переглядів:2,570

Сьогодні, 08 жовтня в Одесі завершився ІІІ етап конкурсу на визначення кращого психолога Збройних Сил України, за результатами якого перше місце посів офіцер-психолог одного з окремих батальйонів морської піхоти ВМС ЗС України лейтенант Володимир Бачінський.

Конкурс було започаткований за ініціативи Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України ще у 2017 році. Як зазначають його організатори, окрім суто змагальної складової, його головна мета – підтримка та заохочення талановитих особистостей, які творчо ставляться до своїх професійних обов’язків, а також мотивація їх до саморозвитку.

Спочатку військовослужбовці пройшли два відбірні тури: перший  на рівні оперативних командувань, другий – видів та родів військ ЗС України. За результатами відбору кращі офіцери-психологи змагалися за першість у фінальному етапі, який проходив в місті Одеса на базі 59-го будинку офіцерів.

Конкурсна програма в цьому році складалася з п’яти завдань: самопрезентація, іспит на знання нормативних та керівних  документів, індивідуальне консультування, групова психологічна робота, і на завершення, фіналісти продемонстрували одну з найскладніших у діяльності військового психолога робіт – виконання занять по злагодженню групи,  колективу для виконання визначеного завдання.

Варто відмітити, що під час заходу, військовослужбовці також підвищували рівень своїх професійних знань, шляхом обміну досвідом та обговорення сучасних тенденцій у професії.

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин