В районі виконання бойових завдань військовослужбовці склали клятву морського піхотинця та отримали право носити штормові берети

26 Jun 2022 ID:5512 Переглядів:537

Днями, в районі виконання бойових завдань військовослужбовці підрозділів морської піхоти склали клятву морського піхотинця та отримали право носити берети кольору морської хвилі. Захід проходив під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Олексія Неїжпапи та командувача морської піхоти генерал-лейтенанта Юрія Содоля.

– Зараз увага усього світу прикута до України та її захисту, до якого морські піхотинці мають безпосереднє відношення. Подвиги вашого підрозділу назавжди ввійдуть в історію, як зразкові виконання бойовий операцій. Ми обов’язково звільнемо Миколаївщину та Херсонщину від окупантів та повернемось до наших домівок в українському Криму – зауважив віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

Право на носіння штурмового берегу морпіхи отримали в результаті проявленої стійкості, мужності, професіоналізму та сміливості під час виконання бойових завдань щодо забезпечення відсічі та стримування повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації на територію України зокрема під час вдалих контр наступальних дій на Херсонському напрямку. Тоді військовослужбовцям бригади морської піхоти вдалося витиснути противника із займаних позицій та закріпитися на них.

Генерал-лейтенант Юрій Содоль також подякував за службу морським піхотинцям та побажав, щоб їх успіхи з кожним днем примножували бойову славу української морської піхоти.

По завершенню ритуалу командувач національного флоту вручив особовому складу державні нагороди за бойові заслуги.

Стрічка новин