В ІВМС закінчились курси підвищення кваліфікації офіцерів берегових ракетно-артилерійських військ

5 Nov 2021 ID:4578 Переглядів:2,499

Упродовж минулого місяця на базі Інституту Військово-Морських Сил тривали курси підвищення кваліфікації офіцерів берегових ракетно-артилерійських військ. Метою курсів є вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок з спеціалізованої професійної підготовки.

Курс включав в себе вивчення таких дисциплін, як будова протикорабельних ракет, тактика берегових ракетно-артилерійських підрозділів, радіоелектронна боротьба, основи бойового застосування РК-360МЦ та його будова, системи управління стрільбою протикорабельних ракетних комплексів, система розпізнавання, основи морської навігації та інших.

Основними завданнями слухачів курсів було вдосконалення знань та вмінь, які за сукупністю та рівнями сформованості дозволяють забезпечувати вирішення професійних завдань, підвищення свого професійного рівня з питань застосування берегового ракетного озброєння ВМС в сучасному бою, набуття практичних навичок щодо планування застосування та бойового застосування берегового ракетного озброєння ВМС при виконанні завдань за призначенням в ході ведення бойових дій, підвищення методичної майстерності у навчанні підлеглих та інше.

Сьогодні, всі слухачі успішно склали іспит та отримали відповідні сертифікати.

 

Стрічка новин