Ukrainian navy practices combat training at sea and on dry land

11 May 2021 ID:8682 Переглядів:4,550

Висадка морського десанту та ведення морського бою з умовним противником – українські ВМС відпрацьовують заходи з бойової підготовки в морі та на суходолі

В акваторії Чорного моря проведено заходи з підготовки корабельно-катерного складу національних ВМС та майбутніх офіцерів морської піхоти – курсантів Військової академії міста Одеса. Військові моряки вдосконалювали рівень власної підготовки при веденні бойових дій з кораблем умовного противника, відпрацювали всі види корабельної оборони та виконали заходи морської десантної підготовки з висадкою десанту на необладнане узбережжя.

Під час виходу в море, корабельно-катерною групою проведено ряд учбових вправ з бойовими стрільбами а також відпрацьовано курсові задачі та ряд залікових вправ, серед яких ведення морського бою, керування кораблем в складних метеорологічних умовах, боротьба за живучість корабля тощо. В свою чергу курсанти факультету морської піхоти десантувались з середнього десантного корабля “Юрій Олефіренко” та десантного катеру “Сватове” ВМС ЗС України на необладнане узбережжя, після чого взяли під контроль визначену ділянку.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755