У Збройних Силах України підбито підсумки діяльності за 2021 рік

24 Nov 2021 ID:5059 Переглядів:129

24 листопада, на базі Військова академія м.Одеса  підбито підсумки діяльності Збройних Сил України за 2021 рік за всіма напрямками

У заході взяли участь Міністр оборони України Олексій Резніков, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Шаптала, командувачі видів та родів військ, командири військових частин та керівники структурних підрозділів Генерального штабу і органів військового управління Збройних Сил України.

Головнокомандувач Збройних Сил України у вступному слові подякував Міністру оборони України за присутність.

– На підбитті підсумків Збройних Сил України присутній Міністр оборони України Олексій Резніков. Для нас це знак великої довіри і разом з тим – великої відповідальності, – зазначив він.

Генерал-лейтенант Валерій Залужний запросив командувачів видів, командувачів оперативних командувань, повітряних командувань, командирів бригад до відвертого діалогу.

Під час підбиття підсумків було обговорено питання щодо ситуації, яка склалася навколо кордонів України, та тенденції її розвитку.

– Ми розглядаємо всі сценарії, щоб Збройні Сили могли оперативно відреагувати на можливе загострення, – зауважив Головнокомандувач ЗС України.

Була детально проаналізована обстановка у районі проведення операції Об’єднаних сил з урахуванням підготовки особового складу, техніки та ведення бойових дій.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності ЗС України у поточному році було продовження завершення трансформації системи управління Збройних Сил за принципами НАТО, поглиблення набуття органами військового управління і штабами спроможності забезпечити стійке управління військами (силами) та їхнє ефективне застосування за стандартами НАТО.

Протягом 2021 року належну увагу було приділено підтриманню постійної бойової готовності органів військового управління, військових частин та підрозділів Збройних Сил до виконання завдань за призначенням. А також нарощуванню оперативних, бойових і спеціальних спроможностей Збройних Сил.

На завершення заходу Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив кращих командирів військових частин та підрозділів за підсумками 2021 року і поставив завдання на наступний рік.

Стрічка новин