У ВМС ЗСУ проведено залікове тактичне навчання по охороні пунктів базування

3 Sep 2021 ID:4094 Переглядів:444

У Військово-Морських Силах ЗС України проведено залікове тактичне навчання по охороні пунктів базування за участі сил і засобів сектору безпеки та оборони Держави. Захід проходив в акваторіях Бузько-Дніпровсько-Лиманського каналу та військового порту поблизу міста Очаків за різних гідро-метеорологічних умовах, вдень і вночі.

До тактичного навчання були залучені дивізіони надводних кораблів, морська авіація, підрозділи охорони військових частин національного флоту, катер Морської охорони Державної прикордонної служби України, підрозділи Сил спеціальних операцій ЗС України, Служби безпеки України та регіональної служби регулювання руху суден.

Залучені сили та засоби спільно відпрацювали завдання з виявлення та знищення диверсійно-розвідувальних груп, пошуку і ураження швидкісних катерів умовного противника та дії підпорядкованих сил по недопущенню блокування порту. За допомогою оперативно-тактичного БпЛА “Bayraktar TB2” здійснювалось висвітлення надводної обстановки, виявлення та супроводження підозрілих плавзасобів. Участь противника було підіграно групами спеціального призначення ССО ЗС України.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин