У Військово-Морських Силах України проведено річну підсумкову перевірку

5 Nov 2021 ID:4570 Переглядів:2,487

Сьогодні, 5 листопада, на базі полігону військової академії м. Одеса проведено заключний етап підсумкової перевірки військовослужбовців Командування Військово-Морських Сил ЗС України із загальновійськових дисциплін. Метою заходу було визначення рівня індивідуальної підготовки та навченості особового складу за 2021 навчальний рік.

Під час проведення підсумкової перевірки представники Командування ВМС мали можливість продемонструвати свою майстерність у військовій справі та навики з таких дисциплін як тактична медицина, військова топографія, РХБ захист, зв’язок, вогнева підготовка та пройти психологічне випробування з обкатки важкою броньованою технікою. Подібні заходи проходили і у інших  військових частинах та підрозділах національного флоту, командири і начальники різних рівнів здійснювали перевірку стройової, вогневої, спеціальної, технічної, національно-патріотичної, фізичної підготовки підпорядкованого особового складу, знання вимог статутів Збройних Сил України, тощо.

З урахуванням результатів контрольних занять та службової діяльності протягом 2021 року, буде проведено об’єктивне оцінювання кожного військовослужбовця, а за підсумками оцінювання – складено та затверджено кадровий резерв, з визначенням кожному військовослужбовцю перспективи службового зростання та рейтингу серед кандидатів на ті чи інші посади.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин