У морській авіаційній бригаді ВМС ЗСУ введено в експлуатацію новий навчальний корпус

17 Jan 2022 ID:5214 Переглядів:13,612

Сьогодні, з нагоди нового навчального року у морській авіаційній бригаді Військово-Морських Сил ЗС України введено в експлуатацію навчальний корпус,  призначений для підготовки льотного та технічного складу. 

Нове приміщення оснащене робочими місцями для підготовки особового складу, інтерактивними дошками, тощо. Також в будівлі обладнано тренажерний зал з сучасним спортивним інвентарем.

Як зазначають у бригаді, морські авіатори постійно підвищують власний рівень підготовки та нарощують бойові спроможності щодо виконання завдань за призначенням, щоб набути максимальної сумісності з колегами з держав членів та партнерів НАТО.

Бригада має на озброєнні літальні апарати наземного і корабельного базування і включає протичовнові, транспортні, пошуково-рятувальні компоненти та авіацію вогневої підтримки дій військ (сил).

 

Нагадаємо, що головними завданнями, які виконують морські авіатори, є ведення повітряної розвідки, викриття надводної та підводної обстановки, пошук, стеження та знищення підводних човнів противника, пошуково-рятувальне забезпечення дій сил в морі та підтримка і забезпечення флоту з повітря.

Стрічка новин