Привітання з Днем ЗСУ командувача Військово-Морських Сил ЗСУ контр-адмірала Олексія Неїжпапи

6 Dec 2021 ID:5013 Переглядів:18,548

Сьогодні ми відмічаємо 30-ту річницю Збройних Сил України. Це свято прославляє мужність і самовідданість, лицарство і благородство Українського народу, якими володіють справжні захисники і визволителі України. Це свято кожного, хто відважно та сумлінно віддає свої знання, силу, бойову майстерність і професіоналізм справі захисту нашої Держави. 

І нехай ми зустрічаємо цей день в умовах військової агресії та постійної загрози з боку підступного окупанта, безсмертними героями стали воїни, які поклали свої життя за Україну. Ми шануємо і будемо завжди пам’ятати подвиг наших полеглих бойових побратимів та робимо все, що від нас залежить, щоб ці жертви не були марними.

В умовах сучасної війни, нове українське військо спирається, окрім власних сил, в першу чергу на підтримку і розуміння українського суспільства, що дуже важливо для кожного з нас та підтримку міжнародної демократичної спільноти.

Ми не стоїмо на місці, постійно отримуємо нові зразки техніки та озброєння, набуваємо нових спроможностей, вмінь та навичок.

Бажаю Вам шановні захисники та захисниці, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя і родинного затишку!

Упевнений, що єдність, мудрість і мужність воїнів Збройних Сил і всього народу України допоможе нам здолати випробування з якими ми стикаємося щодня, захистити територіальну цілісність і незалежність нашої країни, відновити мир і спокій на нашій землі. 

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексії Неїжпапа

Стрічка новин