Особовий склад окремого батальйону морської піхоти відпрацював дії у складі взводних тактичних груп

26 Nov 2021 ID:5053 Переглядів:448

На одному з полігонів Одещини, рота морської піхоти та десантно-штурмова рота окремого батальйону морської піхоти відпрацювали дії взводних тактичних груп.

Так, за легендою навчання, незаконні збройні формування  захопили адмінбудівлі у декількох населених пунктах. Морські піхотинці мали висунутися у визначений район та знешкодити умовні ворожі сили. Далі розвідкою були виявлені групи на легкоброньованій техніці, які здійснили спробу прориву. Силами передового дозору, противника було заблоковано, а після підходу основних сил – знищено.

Під час навчання командири взводів відпрацювали питання щодо віддання бойового наказу та управління підрозділами в ході ведення бою. Також морські піхотинці виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї, ручних та станкових протитанкових гранатометів, тренувалися знищувати живу силу та бронетехніку противника, який оборонявся. Крім того, у ході навчання морські піхотинці  вдосконалили навички щодо дій під час потрапляння у вогневу засідку.

– Подібні навчання дають військовослужбовцям неоціненний  практичний досвід, який вони використовуватимуть  під час  виконання завдань за призначенням. В цілому, мета навчань – досягнута, загальна оцінка добре, – зауважив заступник командира окремого батальйону морської піхоти  з морально-психологічного забезпечення майор Сергій Биковський.

Стрічка новин