Оборонятися і наступати – українські воїни готуються до нових боїв з рашистами

15 Apr 2022 ID:5481 Переглядів:845

На півдні України триває підготовка визначених підрозділів до виконання завдань за призначенням.

 

Як розповів командир одного з таких підрозділів з позивним «Сєвєр», наразі проводяться заняття зі злагодження дій військовослужбовців з бойовою стрільбою.

 

– Поки є час, використовуємо його з користю – покращуємо фахові навики та якісно готуємось до виконання завдань за призначенням в районі бойових дій, – розповів командир. – Підготовка ведеться як на основі напрацювань в АТО/ООС, так й застосуванням новітнього досвіду, здобутого нашими воїнами в ході боїв під час широкомасштабного вторгнення росії 24 лютого. Війна триває, кожен день дізнаємося щось нове, робимо висновки та берем на озброєння.

 

Під час численних тренувань відпрацьовуються дії в обороні з переходом в наступ, інші варіанти застосування підрозділу в різноманітних умовах, в тому числі в урбанізованій місцевості. Заняття проводять інструктори, які особисто брали участь у бойових діях та мають значний досвід з організації підготовки особового складу.

 

– Займаємося не лише вогневою підготовкою, також вдосконалюємо знання та навики з  тактичної медицини, топографії, розвідки, інженерної справи та інших, – зазначив військовослужбовець з позивним «Луцик». – Використовуємо увесь можливий час, аби якнайкраще підготуватися до майбутньої зустрічі з ворогом.

 

Загалом у підрозділі настрій бойовий та рішучий – його постійно підігрівають гарні новини, які надходять з районів ведення бойових дій. Тож, військовослужбовці невпинно покращують свою майстерність у мистецтві перемагати.

Стрічка новин