На півдні України морпіхи тренуються бити окупантів на турецьких Kirpi

11 Nov 2022 ID:5661 Переглядів:640

Постачання нової зброї та техніки створює для наших воїнів додаткові можливості для успішного виконання бойових завдань. Так, нещодавно на півдні України відбулись тактичні заняття з курсу стрільб на турецькому бронеавтомобілі Kirpi одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, на яких побували кореспонденти АрміяInform.

— Наш підрозділ наразі проходить заняття з курсу стрільб — відпрацьовуємо роботу кулеметника та водія у парі, рухаючись двійками, також стрільбу з кулемета Browning з місця та під час руху по мішенях, які встановлені на відстані 600–800 метрів, — розповідає морський піхотинець Антон.

З його слів, такі заняття дозволяють поновити вміння та навички наших воїнів, аби ще вправніше стріляти та демонструвати кращий результат під час реальних бойових дій.

— Сьогодні ми тренуємось, а завтра — виконуємо бойові завдання. Розслаблятись ніколи. Тому потрібно вчитися та відпрацьовувати такі вправи. Тут тренуємось, згадуємо, покращуємо, враховуючи вже наш бойовий досвід, — каже Антон.

Військовий додає, що турецький бронетранспортер дуже гарно справляється з покладеними на нього завданнями, його міцна броня допомагає зберегти екіпаж.

А кулемет, своєю чергою, є справжнім жахом для ворожої піхоти, неброньованого та легкоброньованого транспорту.

— За допомогою цих машин вели наступальні дії, вони зарекомендували себе на відмінно, витримали обстріл з танка та засобів ПТРК, зберегли життя і здоров’я особового складу — а це найголовніше, — підсумував Антон.

Навідник-кулеметник турецького бронетранспортера Віталій розповідає, що Browning дуже ефективний, головне — потоваришувати з ним та враховувати всі його капризи.

— Хто любить свою зброю, той потрапляє точно в ціль. Результат сьогоднішніх стрільб це продемонстрував, відпрацювали влучно, — ділиться Віталій.

Загалом наші захисники задоволені використанням Kirpi та вважають, що така матеріально-технічна допомога від міжнародних партнерів допомагає нашим воїнам активно зменшувати чисельність армії рашистів і наближати перемогу.

— Кожного дня в нас нові тренування і перед нами стоять нові завдання, ми не стоїмо на одному місці. Тренуємося багато, тому що хочеться робити все краще, воювати ефективно і боротися далі за нашу Перемогу, — додають хлопці.

Стрічка новин