Командувач ВМС ЗСУ подякував морським піхотинцям за службу та привітав із прийдешніми святами

3 Jan 2022 ID:5263 Переглядів:11,837

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа у межах робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил відвідав підрозділи морської піхоти, які там дислокуються та виконують завдання з захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Очільник національного флоту перевірив умови несення служби і побуту морських піхотинців та привітав особовий склад з прийдешніми Новорічними святами. В ході зустрічі військові мали можливість поспілкуватися з керівником Військово-Морських Сил та дізнатись, які зміни відбудуться в наступному році у питаннях розвитку морської піхоти національного флоту.

Підрозділи морської піхоти постійно з честю та гідністю виконують поставлені завдання. Щиро дякую вам за вашу віддану службу. З свого боку ми будемо сприяти морської піхоти, покращувати умови  проживання та проходження військової служби, – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Кращих військово-службовців було нагороджено державними нагородами, цінними подарунками, відзнаками та грамотами.

Слід зазначити, що підрозділи ВМС, які входять до складу операції Об’єднаних сил, зарекомендували себе з кращої сторони та бездоганно виконують поставлені завдання.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

#ВМС #ua_navy #public_affairs_office

——————————-

Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України

Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин