Командувач національного флоту зустрівся із захисником острова Зміїний, морським піхотинцем та автором легендарної фрази про напрямок руху російського корабля

17 May 2022 ID:5526 Переглядів:3,899

Днями, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України зустрівся з морським піхотинцем матросом Романом Грибовим, який обороняючи український острів Зміїний послав російський крейсер “москва” у відомому напрямку.

 

Керівник національного флоту поспілкувався з військовим про події того дня. Згадуючи Роман розповів, про те як росіяни обстрілювали Зміїний, намагаючись випалити все до тла, але українські воїни та прикордонники тримали оборону поки вистачало набоїв.

 

Віце-адмірал Олексій Неїжпапа подякував морпіху за його мужність, поцікавився станом його справ і планів на майбутнє, на що Роман відповів, що буде і надалі захищати нашу країну від російської орди пліч-о-пліч зі своїми вірними завжди побратимами – морпіхами.

 

Легендарна фраза стала символом нескореності і мужності українських воїнів, символом незламного духу українського вільного народу, а головне пророчою, адже корабель все ж дістався до кінцевої точки заданого маршруту.

 

Слава Україні!

Стрічка новин