Близько 250 військовослужбовців склали присягу на вірність українському народові на Миколаївщині

15 Jan 2022 ID:5219 Переглядів:12,169

У навчальному центрі ВМС ЗС України  молоді матроси строкової служби призову «Осінь-2021», що пройшли курс  базової загальновійськової  підготовки та незабаром поповнять лави військових частин і підрозділів ВМС ЗС України, урочисто склали Військову присягу.

Майже 250 військовослужбовців, які прибули з 18 регіонів України, поклялися, що ніколи не зрадять український народ. З цією знаменною подією моряків привітав командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.  Освятив ритуал військовий капелан, протопресвітер  отець Тарас.

Звертаючись до присутніх, командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять побратимів, які віддали своє життя, захищаючи свою країну.

— Сьогодні ви дали клятву вірності своєму народові, своїм рідним та близьким, своїй рідній землі, — підкреслив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Пишаюсь, що сьогодні, у цей момент, я можу бути поряд з вами. Дивлячись вам в очі, я знаю, що ви готові, навчені та вмотивовані.

Також командувач ВМС подякував колективу Навчального центру, який після окупації Криму не тільки відновив свої можливості, а й значно збільшив потужності навчально-матеріальної бази.

Після завершення урочистостей командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа продовжив робочу поїздку частинами та підрозділами ВМС ЗС України Миколаївського гарнізону.

Стрічка новин