День знань у Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

1 Вер 2021 ID:4051 Переглядів:287

Сьогодні, 1 вересня, по всій країні розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди у навчальних закладах ВМС, Інституті Військово-Морських Сил, ліцеї та коледжі проведено урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року.

У Військово-морському ліцеї, передислокованому навесні 2014 року із тимчасово окупованого Севастополя до Одеси, під час урочистого шикування, майбутніх флотоводців привітали представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України на чолі з Командувачем підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітаном 1 рангу Сергієм Пасічником, влада міста, ветерани, волонтери, військове духовенство, викладачі, батьки та друзі.

Маю велику честь бути присутнім на цій урочистій події в нашому житті. Стаючи на шлях захисту нашої держави, ваше бойове завдання сьогодні – це навчатися. Сьогодні ми всі з надією дивимось на вас, як на наше майбутнє. Дуже хочеться пишатися вашими досягненнями, – зазначив капітан 1 рангу Сергій Пасічник. – Хочу відмітити потужніший колектив, професійних викладачів ліцею, які вкладають свою душу щоденно для того щоб ви росли над собою, дають знання, допомагають вам стати на вірний шлях, – додав він.

Право надати перший дзвінок надалося відміннику навчання ліцеїсту Станіславу Кир’янову і сину командира навчального взводу – офіцера вихователя Тамерлану Джемалядінову. Цьогорічні першокурсники представляють практично всі регіони України. Бажаючих розпочати своє флотське життя в цьому році рекордна кількість. Цього року до навчання у ліцеї на 1 курс зараховано 100 учнів серед яких 16 дівчат.

Важливо зазначити, що вже протягом чотирьох років процес навчання в ліцеї відбувається з поглибленим вивченням англійської мови за стандартами НАТО STANAG 6001, що надає можливість по випуску отримати сертифікати СМР та проходити навчання за кордоном. Для прикладу наразі курсанти Інституту ВМС НУ “ОМА”, що донедавна навчались у Військово-морському ліцеї та мають СМР сертифікати проходять навчання у коледжу Королівських ВМС “Британії” та в Академії ВМС Італійської Республіки.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин