Делегація з командувачем національного флоту взяла участь у 24 Міжнародному Морському Симпозіумі в США

17 Вер 2021 ID:4125 Переглядів:875

Українська делегація на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою взяла участь у 24-му Міжнародному Морському Симпозіумі “International Seapower Symposium”, що традиційно проводиться раз на два роки у Коледжі ВМС США в місті Ньюпорт, штат Род Айленд. Доцільність та важливість проведення заходу визначаються необхідністю підтримання та розвитку військового співробітництва з військово-морськими силами держав – членів НАТО та партнерів, зокрема в контексті реалізації спільних завдань, спрямованих на протистояння сучасним викликам.

Симпозіум триває з 14 по 17 вересня 2021 року за участі близько 180 представників зі 103 країн світу.

Українська делегація долучилася до обговорення актуальних питань з міжнародної морської безпеки, серед яких обговорення викликів у військово-морській сфері та питань регіональної безпеки, спільна робота по збереженню порядку на правових засадах, миру і стабільності спільних морських цінностей, розгляд можливостей для посилення міжнародного співробітництва у галузі морської безпеки, наслідки поширення COVID-19, інформаційна складова, тощо

Під час заходу командувач ВМС ЗС України провів низьку важливих зустрічей з Міністром ВМС США Карлосом Дель Торро, командувачем ВМС США адміралом Майклом Гілдеєм, командувачами 3, 4, 6 флотів США. Американські високопосадовці висловили слова підтримки Україні у її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність проти російської агресії. Разом з цим, під час розмови з комендантом Берегової охорони США адміралом Карлом Шульцом, керівник національного флоту відмітив значні досягнення у розвитку відносин між Береговою охороною США та ВМС ЗС України і подякував за допомогу у відновленні спроможностей ВМС ЗС України, шляхом передачі патрульних катерів типу “Айленд” та підготовці українських екіпажів.

Також, контр-адмірал Олексій Неїжпапа зустрівся з командувачами ВМС Великої Британії, Японії, країн Чорного та Балтійського морів.

Крім того, українська делегація ознайомилася з навчально-матеріальною базою та організацією навчання офіцерів у Коледжі ВМС США, у якому проходять підготовку і офіцери національного флоту.

Несподіванкою була зустріч з українською дівчиною Галиною, яка після отримання диплому магістра в Сполучених Штатах Америки приєдналась до американських ВМС, а її брат зараз проходить службу в Збройних Силах України та бере участь в операції Об’єднаних сил із відсічі та стримування збройної агресії Росії на сході України.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу до Військово-Морських Сил ЗС України
Контактний телефон: 097 041 1755

Стрічка новин