Британські та українські військові спільно відпрацювали тренування на борту есмінця «Dragon»

9 Жов 2020 ID:7799 Переглядів:8 817

В рамках візиту до України корабля Королівства Великої Британії «Dragon», військовослужбовці Військово-Морських Сил ЗС України і Сил спеціальних операцій ЗС України разом з екіпажом іноземного корабля та інструкторами Багатонаціональної тренувальної місії в Україні «Orbital» відпрацювали низку демонстративних та тренувальних заходів на борту есмінця «Dragon». Метою тренувань була підготовка особового складу за стандартами НАТО, підвищення взаємосумісності та обмін досвідом між військовими обох країн.

На борту есмінця, між екіпажом корабля та військовими ВМС України, зі збереженням всіх карантинних обмежень, було проведено низку спільних заходів підготовки за єдиними стандартами НАТО. Спочатку українських військових ознайомили з озброєнням, військовою технікою та загальною організацією служби на іноземному кораблі, після чого під керівництвом британських інструкторів розпочалась практична складова спеціалізованих занять. Дії льотного складу під час аварійних ситуацій, відпрацювання заходів по боротьбі з пожежею та локалізації її наслідків, догляд судна-порушника, ці та інші тренування чекали на українських військових, у ході візиту на HMS Dragon.

– Співпраця щодо підготовки українських військових триває вже давно, в межах операції «Орбітал» підготовлено 18 тисяч українських воїнів, втім сьогодні ми зосереджуємо свою увагу саме на військово-морській компоненті Збройних сил України. Британія є організатором та ініціатором такої військово-морської підготовки, мета якої покращення і розвиток професійних навичок особового складу ВМС ЗС України. Таким чином, ми передаємо свій досвід нашим союзникам у захисті від агресії на морі та, водночас, поважаємо і їхні вміння та навички, – зазначив Джайлс Пелін, командир корабля «Dragon» ВМС Великої Британії.

Нагадаємо, що 7 жовтня, до Одеського морського порту в рамках дружнього візиту прибув есмінець Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії “Dragon”. До плану візиту увійшли проведення спільних корабельних тренувань на борту британського есмінця та в морі.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин