Артилеристи ВМС ЗС України беруть участь у змаганнях на кращу артилерійську батарею у ЗС України

24 Жов 2018 ID:3254 Переглядів:1 313

На одному з полігонів Київської області проходить активна фаза змагань серед команд-учасниць за звання на кращі артилерійську мінометну, причіпну, самохідну, реактивну та протитанкову батареї Збройних Сил України. Всього налічується 13 команд зі всіх видів та родів ЗС України. Військово-Морських Сил ЗС України представляють 4 команди –  артилеристи окремої бригади морської піхоти, окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова та окремого реактивно-артилерійського полку.

Захід спрямований на підвищення престижу та популяризації військової служби в Збройних Силах України. Метою змагань є підвищення зацікавленості особового складу в поглибленні свого професійного рівня, вироблення твердих практичних навиків у оволодінні штатним озброєнням і військовою технікою.

Конкурс передбачає проведення випробувань у номінаціях: спеціальна, спортивна, тактична та індивідуальна зі стрільби й управління вогнем. Під час спеціальної номінації артилеристи вправлялися у швидкості та вправності виконання завдань з розгортання і наведення гармат, здійснення пострілу й зміни місця дислокації. Наразі учасники змагаються на першість у інших номінаціях, за результатами яких і буде визначено переможців.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Стрічка новин