25 родин військовослужбовців ВМС ЗС України, які залишились вірними народу України, отримали нові квартири

14 Жов 2020 ID:7863 Переглядів:11 724

14 жовтня, у День захисника України, в місті Одеса, 25 родин військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України отримали сертифікати та ключі від нових квартир. Власниками помешкань стали родини захисників України, які у 2014 році проявили вірність і відданість Українському народові під час російської агресії, чинили опір окупантам в Криму, продовжили військову службу на підконтрольній українській владі території та виконували бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

– В День захисника України, мені випала честь вручати вам ключі від квартир. Я хочу особливо підкреслити, що забезпечення особового складу ВМС Збройних Сил України квартирами є складовою частиною ініціативи Президента України Володимира Зеленського, про обов’язкове поліпшення якості умов життя всіх наших військовослужбовців. Це перший крок по забезпеченню житлом тих військових, які залишили все в Криму, але мають гідність та є справжніми патріотами України, – зазначив начальник штабу – заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов. – Командувач Військово-Морських Сил ЗС України наразі знаходиться у закордонному відрядженні, але він доручив мені привітати вас від нього особисто і від всіх Військово-Морських Сил та, в першу чергу, подякувати вам, наші дружини, які 6 років тому підтримали нас і весь цей час допомагали нам. Я дякую вам від щирого серця, бажаю вам благополуччя, щастя в новому місці вашого життя.

Також, начальник штабу, звертаючись до військових, зазначив, що гідний рівень соціального захисту, зокрема і забезпечення житлом, є одним із пріоритетних завдань керівництва держави та Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
#ВМС #ua_navy #public_affairs_office
——————————-
Запрошуємо на службу у Військово-Морські Сили Збройних Сил України
Контактний телефон: 097 041 1755

 

Стрічка новин