10 частин Військово-Морських Сил ЗС України перейшли на нову систему харчування за каталогом продуктів

23 Жов 2018 ID:3243 Переглядів:1 024

Навчальні заклади, артилеристи, морські піхотинці та Центр оперативного (бойового) забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України перейшли на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування. Принцип роботи нової системи харчування простий і зрозумілий – військовослужбовцю пропонується кілька страв на перше, друге, салати і свіжі фрукти.

Перевірити якість організації харчування до Центру оперативного (бойового) забезпечення приїхав начальник тилу Командування Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Олександр Андрух: “при підготовці до організації харчування ми провели капітальний ремонт їдальні, закупку обладнання, яке полегшує роботу фахівців продовольчої служби. В перспективі ми плануємо перевести практично всі частини на нову систему харчування, в першу чергу, це стосується підрозділів, які виконують бойові завдання у зоні операції Об’єднаних сил”.

Як зазначив командир даної військової частини полковник Леонід Царан, також була проведена робота по підготовці особового складу тилу, навчанню кухарів з приготування смачних та корисних страв. Самі кухарі щиро зізнаються: “готуємо як для себе”. Особовий склад, який  з 23 жовтня має змогу обирати  обід собі до смаку з повним набору вітамінів, вже відзначив на краще якість і різноманітність страв.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

Стрічка новин